KBB BBC Derneği Dergisi Covid-19 Özel sayısı

Değerli Meslektaşlarımız,

Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği olarak derneğimizin yayın organı olan Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Dergisi’nde ek sayı çıkartmayı planladık. Bu sayıda hedefimiz;meslektaşlarımızın tecrübelerinden de yararlanarak Covid-19 hastalığı hakkında güncel bilgileri okuyucularımızla paylaşmaktır.

Bu sayıda olgu sunumları ve orijinal araştırmaların yanı sıra derlemelerin de olması planlanmıştır.  Derlemeler için makale gönderimi öncesi editör ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. 

Bu davet sadece KBB hekimlerine olmayıp tüm bilim alanlarındaki uzmanların KBB ve Baş Boyun Cerrahisini ilgilendiren hastalık, tanı, tedavi, korunma, cerrahi ve sağlık eğitimi konularındaki temel bilimler, sosyal ve klinik hekimlik yazılarına açıktır. 

Derleme önerilerinin 20 Nisan 2020 tarihine kadar aşağıdaki e-posta adresine gönderilmesi, makalelerin 10 Mayıs 2020 tarihine kadar dergimiz ana sayfasında bulunan makale gönderme sistemi üzerinden elektronik olarak yollanması gerekmektedir.

Tüm yazıların Dergimizin yayın kurallarına göre hazırlanması gerekmektedir. 

Hepinize sağlıklı günler dileriz.

Saygılarımızla.

 

Prof. Dr. Selim S. ERBEK                                                                                                          Prof. Dr. Yusuf K. KEMALOĞLU

KBB BBC Dergisi Editörü                                                                                       KBB BBC Derneği Başkanı

 

İletişim

[email protected]

http://dergi.kbb-bbc.org.tr