KBB-BBC Derneği tarafından düzenlenen 2011-12 yılı periyodik toplantılarının ilki 8 Ekim 2011 tarihinde Ankara'da JW Marriott Otel'de gerçekleştirildi.

Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği (KBBBBCD) tarafından düzenlenen 2011-12 yılı periyodik toplantılarının ilki 8 Ekim 2011 tarihinde Ankara'da JW Marriott Otel'de gerçekleştirildi. 120 meslektaşımızın katıldığı toplantıya saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlandı. Dernek Yönetim Kurulu Başkanımız Dr. Gürsel Dursun açılış konuşmasında dernek periyodik toplantıları, 26-28 Nisan 2012'de yapılacak 10. Uluslararası Kulak Burun Boğaz toplantısı ve Türk Rinoloji Derneği (TRD) ile ortak yaptırılan bina konuları başta olmak üzere birçok konuda üyelerimizi bilgilendirdi. Bilimsel program, oturum başkanlığını Dr. Erdal Samim'in yaptığı ve Dr. Levent Erişen ile Dr. Ahmet Ömer İkiz tarafından sunulan konferanslar ile başladı. Hep birlikte yapılan keyifli bir kahvaltının ardından, program Dr. Metin Önerci moderatörlüğünde, panelist olarak Dr. Mustafa Gerek, Dr. Mazhar Çelikoyar, Dr. İrfan Yorulmaz ve Dr. Sadık Ardıç'ın yer aldığı Horlama ve Uyku Apnesinde Güncel Tedaviler paneli ile devam etti.

Bilimsel programın ardından meslektaşlarımız için Kızılırmak Sokak No.25'te bulunan TRD-KBBBBCD ortak binasında bir tanıtım toplantısı ve kokteyl gerçekleştirildi.

Bu güzel güne ait fotoğraflara ulaşmak için tıklayınız

Değerli katkıları için tüm konuşmacılarımıza, katılımıcılara ve bu toplantının sponsorluğunu üstlenen Cochlear firması temsilcilerine teşekkür ediyoruz.

19 Kasım 2011'de Ankara JW Marriott Otel'de gerçekleştirilecek olan "Tiroid ve Paratiroid Hastalıklarına Güncel Yaklaşım" başlıklı 2. periyodik toplantımıza tüm meslektaşlarımızı şimdiden davet ediyor, esenlikler diliyoruz.

Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği Yönetim Kurulu adına

Dr. Haldun Oğuz

Genel Sekreter